Kontakt

+48 607 489 251

zespol@herbaletto.com
akupunktura@tutanota.com

Najczęściej Zadawane Pytania!

W naszym sklepie zamawiać produkty mogą tylko osoby pełnoletnie. Jeżeli pracownik stwierdzi, że konto zostało założone przez bota lub osobę niepełnoletnią rozpocznie proces weryfikacji konta.

Nie ma takiej możliwości. Leki, suplementy oraz produkty specjalnego przeznaczenia nie podlegają zwrotom. Prosimy o przemyślane zakupy.

Jeżeli zrobili już państwo zamówienie, a produktów nie ma u wytwórców to proponujemy z reguły wysłanie tego co jest. Jak tyko stany magazynowe zostaną uzupełnione wyślemy resztę towarów nie doliczając kosztów wysyłki.

W sklepie Herbaletto.com przykładamy szczególną uwagę do szybkości nadania przesyłki. Wysyłamy tylko i wyłącznie kurierem, gdyż takie przesyłki są najszybsze.

Nie jesteśmy lekarzami ani specjalistami TCM dlatego nie udzielamy jakichkolwiek porad czy konsultacji. Klient musi wiedzieć czego szuka i potrzebuje. Podaliśmy na naszej stronie nr telefonu do najlepszej naszej zdaniem specjalistki, profesor medycyny tradycyjnej w Polsce. Pani profesor zawsze chętnie pomaga i konsultuje pacjentów. 

Państwa dane podane w zamówieniu są zaszyfrowane. Nie mamy możliwości wglądu do danych w jakiejkolwiek formie. Jedyną opcją na jaką można się powoływać w kontakcie z nami to nr zamównienia dostępny w zakładce “Moje Konto” po zalogowaniu.

Koszyk Zakupów